Termal kaynaklara yakın olmak mı istiyorsunuz. Hem ulaşım hem de konaklama konusunda birinci sınıf hizmet almak sizin de hakkınız. Safran Termal Otel ile dilediğiniz gibi rahat ve huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Bu yazımızda Safran Termal Otel hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Safran Termal Otel

Safran termal otel, Hüdai kaplıcaları girişinde Sandıklıya 6 km, Afyon’a ise 65 km mesafede yer almaktadır. 351 odası ve 1100 yatak kapasitesi ile geniş bir alanı kapsayan Safran termal otel, tesis içerisinde birçok önemli ayrıcalığı müşterilere sunmaktadır.

Odalar;

Tesis içerisinde 2 adet King Suit, 16 Corner Suit, 10 Aile Suiti, 60 Villa Suit, 14 Engelli odası, 51 Standart oda, 174 deluxe oda, 24 Superior oda olmak üzere 350 oda bulunmaktadır.

Diğer detaylar

Safran Termal Otel içerisinde açık, kapalı, ayrı ve karma havuzlar, açık ve kapalı termal havuzlar bulunmaktadır.

Ayrıca çeşitli eğlence ve aktiviteler için özel banyolar, spor ve spa salonları, masaj aktiviteleri, şok havuzu gibi alanlar da yer almakta.

Ücretli aktiviteler içerisinde;

Restoran, bar, oda servisi, kuaför, market, mağaza, çamaşır ve telefon hizmetleri gibi kişisel kullanım alanları yer alıyor.

Ücretsiz aktiviteler arasında ise;

Ana restoran, otopark, kablosuz internet, spa, sauna ve hamam, fitness center, elektronik oyunlar, masa tenisi ve mini club bulunmaktadır.

Konaklama yarım pansiyon olup tesis evcil hayvan kabul etmemektedir.

Adres : Hüdai Kaplıcaları Girişi Çakır Mah. Küme Evleri No: 265 Sandıklı / Afyon

Rezervasyon & Satış : 444 28 12

Tel: + 90 272 535 75 75

safran-termal-otel