Güral Wellness Hotel, Afyon’da yer alan bir tesis olup, Zafer havalimanına 45km, Uşak havaalanına 90km, Eskişehir havaalanına 130km uzaklıkta yer almaktadır.

Bir geçiş noktası olan Afyon’un en gözde otellerinden birisi olan Güral Afyon Wellness Hotel, oldukça geniş bir alana sahip. Özellikle misafirlerin tesis içerisinde yer alan aktiviteler ile hoş ve güzel bir vakit geçirebilmesi, tesisin sık tercih edilmesinde en büyük etkenlerden biri olarak göze çarpıyor.

Bu yazımızda Güral Afyon Wellness Hotel hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Ng Güral Afyon Tanıtım Videosu

YouTube Preview Image

Güral Afyon Wellness Hotel

Tesis içerisinde birçok restoran ve gece klübü, cafe ve oyun alanları yer almakta.

Oda ve konaklama hizmetleri içerisinde;

Standart, Engelli, Deluxe, Suit, Corner Deluxe, Dublex Aile, Dublex Suit ve Dublex Queen Suit şeklinde 428 oda yer almaktadır.

Spor, Animasyon ve Aktiviteler içerisinde;

Tek ve çift masaj odaları, vücut bakım odaları, çeşitli zayıflama programlarının yer aldığı merkezler, çocuk havuzu bulunmakta.

Ayrıca yine tesis içerisinde ücretli ve ücretsiz birçok aktivite de yer almakta. Bunlar arasında çeşitli özel masaj odaları, oyun salonları, sosyal faaliyet alanları, eğlence merkezleri, cilt, bakım ve güzellik alanları göze çarpıyor.

Diğer detaylar;

Tesiste, tüm işlerinizi yürütebileceğiniz ve toplantılarınızı gerçekleştireceğiniz salonlar vardır.

350 araç kapasiteli ücretsiz otopark,

Her odada ücretsiz emanet kasaları,

200 kişi kapasiteli mescit,

Ücretsiz wifi hizmetleri de yer alıyor.

Tesis evcil hayvan kabul etmemektedir.

Daha detaylı bilgi için ilgili Hotel’in web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ng gural afyon hotel 1 ng gural afyon hotel 2 ng gural afyon hotel 3 ng gural afyon hotel 4 ng gural afyon hotel 5 ng gural afyon hotel 6 ng gural afyon hotel 7 ng gural afyon hotel 8 ng gural afyon hotel 9